Eerste clubtocht en training 2019

Na een aantal prachtige dagen én de eerste toertocht van 2019, gaan ook onze clubtochten weer van start.

De tochten starten zoals altijd in de maand Maart. De vertrektijd is in Maart om 10.,00u. De startlocatie van onze clubtochten is ongewijzigd, namelijk de parkeerplaats van het zwembad in Tiel (Sportplaza Tiel, Laan van Westroijen 99, 4002 GW Tiel). Tot zondag!

Vanaf woensdag 6 maart zullen ook de trainingen weer van start gaan. De trainingen zijn geschikt voor iedereen! De trainingen zullen dit jaar wederom gereden worden op het ‘parcours’ van industrieterrein Medel. De trainingen beginnen om 19.15u, en we verzamelen op het parkeerterrein van Royal A-ware (De Prinsenhof 5, 4004 LN Tiel). Er is ook gelegenheid om vanaf het wielerpark om 19.00u te vertrekken als groep richting het parcours op Medel.

De trainingen zullen rond 20.45 ten einde zijn, waarna we gegroepeerd terug rijden. Na de training is er een mogelijkheid om een kop koffie (of iets sterkers) te nuttigen in de kantine van het Wielersportcentrum de Betuwe.

Veel fietsplezier gewenst de komende weken!

PS: Eventuele afgelastingen (ivm bv. extreme weesomstandigheden) worden via de website en de groepsapp gecommuniceerd.

BACK