Agenda

Februari,
2021
Februari 2021
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
1 Monday, 1 February 2021 2 Tuesday, 2 February 2021 3 Wednesday, 3 February 2021 4 Thursday, 4 February 2021 5 Friday, 5 February 2021 6 Saturday, 6 February 2021 7 Sunday, 7 February 2021
8 Monday, 8 February 2021 9 Tuesday, 9 February 2021 10 Wednesday, 10 February 2021 11 Thursday, 11 February 2021 12 Friday, 12 February 2021 13 Saturday, 13 February 2021 14 Sunday, 14 February 2021
15 Monday, 15 February 2021 16 Tuesday, 16 February 2021 17 Wednesday, 17 February 2021 18 Thursday, 18 February 2021 19 Friday, 19 February 2021 20 Saturday, 20 February 2021 21 Sunday, 21 February 2021
22 Monday, 22 February 2021 23 Tuesday, 23 February 2021 24 Wednesday, 24 February 2021 25 Thursday, 25 February 2021 26 Friday, 26 February 2021 27 Saturday, 27 February 2021 28 Sunday, 28 February 2021

Clubrit zondag

Elk jaar vinden er een aantal XL toertochten plaats, volg de kalender voor de juiste datums

Elke woesdag is er op de wielerbaan een vrije trainingsavond. 

Starttijd: 19:00 uur

Elke donderdagavond is er op de wielerbaan een trainingsavond onder begeleiding van een gediplomeerde trainer

Starttijd: 19:00 uur

Elk jaar organiseren we Kerentocht waar iedereen aan kan deelnemen

Elke jaar organiseren we de Emmi fondü tocht

Elk jaar sluiten we af met een snert tocht

Hier vindt je de datums van de bestuursvergaderingen.

Heb je een onderwerp wat je het bestuur zou willen voorleggen, kun je aan de hand van deze kalender zien wanneer het behandeld kan worden.

Voor de algemene leden vergadering kan iedereen een onderwerp inbrengen.

Toon evenementen van alle categorieën


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account