Agenda

Oktober,
2022
06 Oktober 2022
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 October 2022 2 Sunday, 2 October 2022
3 Monday, 3 October 2022 4 Tuesday, 4 October 2022 5 Wednesday, 5 October 2022 6 Thursday, 6 October 2022 7 Friday, 7 October 2022 8 Saturday, 8 October 2022 9 Sunday, 9 October 2022
10 Monday, 10 October 2022 11 Tuesday, 11 October 2022 12 Wednesday, 12 October 2022 13 Thursday, 13 October 2022 14 Friday, 14 October 2022 15 Saturday, 15 October 2022 16 Sunday, 16 October 2022
17 Monday, 17 October 2022 18 Tuesday, 18 October 2022 19 Wednesday, 19 October 2022 20 Thursday, 20 October 2022 21 Friday, 21 October 2022 22 Saturday, 22 October 2022 23 Sunday, 23 October 2022
24 Monday, 24 October 2022 25 Tuesday, 25 October 2022 26 Wednesday, 26 October 2022 27 Thursday, 27 October 2022 28 Friday, 28 October 2022 29 Saturday, 29 October 2022 30 Sunday, 30 October 2022
31 Monday, 31 October 2022 1 2 3 4 5 6

XL Clubrit zondag

Clubrit zondag

Elk jaar vinden er een aantal XL toertochten plaats, volg de kalender voor de juiste datums

Elke woensdag is er op de wielerbaan een vrije trainingsavond. Als je in clubkleding rijdt is het gratis, anders betaal je 2.50 euro

Starttijd: 19:00 uur

Elke Vrijdagavond is er op de wielerbaan een trainingsavond onder begeleiding van een gediplomeerde trainer

Starttijd: 19:00 uur

Eindtijd: 21:00 uur

Elk jaar organiseren we Kerentocht waar iedereen aan kan deelnemen

Elk jaar sluiten we af met een snert tocht

Hier vindt je de datums van de bestuursvergaderingen.

Heb je een onderwerp wat je het bestuur zou willen voorleggen, kun je aan de hand van deze kalender zien wanneer het behandeld kan worden.

Voor de algemene leden vergadering kan iedereen een onderwerp inbrengen.

Toon evenementen van alle categorieën


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account